מוזס תקשורת מספקת מזה 20 שנה, שירותי מחשוב ותקשורת לגופים עסקיים, מוסדות ולקוחות פרטיים. שירותי החברה כוללים קשת רחבה של פתרונות המבוססים על עליונות טכנולוגית, מקצוענות ותודעת שירות גבוהה במיוחד.
השירותים כוללים את כל הנצרך להקמת העסק ולתפעולו השוטף, מבחינה טכנית וטכנולוגית. כל סוגי השירותים תחת קורת גג אחת, על ידי אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום.

שמעון אוחיון

השאר פרטיך ונחזור אליך בהקדם

* כל השדות חובה

הרשם לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים וחידושים!

הרשם לניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים וחידושים!

השאר פרטיך ואחזור אליך בהקדם

אודותינו

מוזס תקשורת ומחשבים א.מ. בע"מ (ח.פ. 512952821) מספקת מזה 21 שנה שירותי תקשורת ומחשוב לגופים עסקיים, מוסדות, ארגונים ולקוחות פרטיים. שירותי החברה כוללים קשת רחבה של פתרונות המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ותודעת שירות גבוהה במיוחד.

החברה מונה כיום כ- 80 עובדים, המספקים את שירותי החברה בפריסה ארצית מלאה. הנהלת החברה ממוקמת בגן הטכנולוגי מלחה בירושלים. שירותי החברה ניתנים 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע (לגופים מצילי חיים גם בשבתות וחגים) כשאמצעי יצירת הקשר השוטף עם נציגי החברה רחב ומגוון הן במרחב האינטרנטי באמצעות אתר החברה mosesnet.net והן בטלפון רב קווי שמספרו 02-6430010.

שירותינו כוללים את כל הדרוש להקמת עסק ולתפעולו השוטף מבחינה טכנית וטכנולוגית. כל סוגי השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת ע"י עובדי החברה באמצעות אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם.

מכלול הפתרונות והשירותים שהחברה מספקת, מעניקים ללקוחותינו בטחון ורוגע ומסירים מהם כל עול הקשור בתחזוקה הטכנית וברכש ומאפשרת התמקדות במטרות הארגון / החברה.

במסגרת פעילות החברה פועלת חטיבת הפרויקטים. החטיבה מקימה עבור לקוחות החברה, משרדים ומרפאות משלבי האדריכלות ועד למסירת המפתח למוצר המוגמר.

החברה מבצעת בשוטף פרוייקטים בתחום ה- IT, המתח הנמוך ופתרונות אבטחה מתקדמים במדינות שונות בעולם על ידי הצוותים המקצועיים של החברה.

הפרטים שלך התקבלו בהצלחה

ניצור איתך קשר בהקדם