תכנית תקשוב

מנהל טוב?
אל תפספס את זה!

תכנית התקשוב של משרד החינוך המיועדת לבתי הספר כבר יצאה לדרך, עם תקציב חד פעמי וייעודי לתקופת הקורונה. נותרו ימים אחרונים כדי לנצל את התקציב ולייעל את המערך הפדגוגי בבית הספר עשרת מונים, זה הזמן להתקדם!

תכנית תקשוב

התכנית מציעה אינספור אפשרויות לשדרוג הכלים הניהוליים והפדגוגיים בבית הספר, באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וביצירת סביבת לימוד דיגיטלית חדשנית, בהתאמה מדויקת לצרכי המוסד. בעידן בו מערך הלמידה סובל מאי יציבות, מאפשרת התכנית מערך למידה מרחוק באמצעות מגוון חלופות טכנולוגיות, בכל זמן ומכל מקום.

מוזס תקשורת, הכי טובים לתקשוב

לאור תכנית התקשוב החדשה ובהתאמה מלאה, הקמנו מערך טכנולוגי נרחב שיספק את כל הדרוש להגשמת התכנית, יעניק לבית הספר שלך מענה מותאם ומדויק, ויחסוך אינסוף בירוקרטיה, תכנון והתעסקות.
כחברת תקשורת ומחשבים מובילה בתחומה, בעלת וותק של יותר מ- 20 שנה במתן פתרונות תקשורת ושירותי מחשוב למוסדות, אתה יכול להיות בטוח שהמוסד שלך בידיים טובות.

כל הסיבות הטובות כדי להוביל אתנו את תכנית התקשוב:

אתה נותן אור ירוק, אנחנו עושים את כל השאר

הצוות שלנו כאן כדי לנהל את הפרויקט כולו, כולל טיפול בהגשת הבקשות, הצעות המחיר והזמנות הציוד, התקנת תשתיות תקשורת, מתן שירותי תחזוקה לציוד ואספקת שירותי אינטרנט שוטפים.

הביקורות עלינו

גם לאחר השלמת הפרויקט אנו עומדים מאחוריו, ודואגים להעברת הביקורת מטעם משרד החינוך עד לקבלת התקציב המלא.

עד לקבלת התקציב, המימון עלינו

על מנת להקל על המוסד ולמנוע חריגות בתזרים התשלומים, רק אצלנו, במוזס, תקבל מימון מלא לפרויקט התקשוב של בית הספר, עד למימוש התקציב הרשמי.

יש לנו ניסיון עשיר בסינון והתאמת תכנים

כחברת התקשורת המובילה במגזר הדתי והחרדי רכשנו מיומנות רבה בתפעול מערכות תקשורת ואינטרנט מסוננות ומוגנות. כך אנו יודעים להתאים לבית הספר שלך מערכת איכותית המוגנת מפני תכנים פוגעניים.

על יתרונות המערך למנהלים

מערך התקשוב לא רק מקדם את בית הספר שלך ומאפשר לו להיות אפקטיבי יותר ונכון לשינויים, הוא גם ההזדמנות שלך כמנהל המוסד להגיע ליותר:

יותר זמינות ונגישות


למערך התקשוב מגוון תוכנות ניהול משרדיות ופדגוגיות מתקדמות. הן מאפשרות לך להישאר עם היד על הדופק, ולעקוב אחר תפקוד הצוות והתלמידים בזמן אמת, מכל מקום ובכל זמן.

יותר קידום

כשהמערך מאפשר שקיפות מלאה על מערכת הלימודים והישגי התלמידים, מתאפשר קידום ממוקד של התלמידים בפיתוח יכולות וכישורים. זהו יתרון בולט ומשמעותי המבדל את בית הספר שלך מול בתי ספר אחרים.

יותר הגשמה

החזון הבית ספרי מגשים את עצמו כאשר תכנית התקשוב מאפשרת שכלול של דרכי ההוראה. כך ניתן להקנות לתלמידים ידע עשיר ומעודכן, להעניק יחס אישי ומותאם לכל תלמיד ולהיטיב את מעגל הקשר בין המורה לתלמיד והוריו.

על יתרונות המערך לצוות הפדגוגי

הכלים הרבים שמציע מערך התקשוב למורים, מעצימים את סל האפשרויות שלהם ומעניקים להם את היכולת לתת את הטוב ביותר עבור התלמידים:

על יתרונות המערך לתלמידים

תלמידי בית הספר שעבורם נסובה תכנית התקשוב, מושפעים מן המערך באופן ישיר ומפיקים ממנו רווחים ותועלות רבות. מגוון הכלים הטכנולוגיים והדיגיטליים פותחים בפניהם אפשרויות קידום וסיוע מגוונות:

Artboard-16

ידע עשיר יותר

הסביבה המתוקשבת מסוגלת לספק לתלמידים תכנים רבים ומגוונים. כך קצרה הדרך ליצירת עניין והגדלת מעורבות התלמידים בתכני הלמידה.

Artboard-38

למידה עצמאית

באמצעות הסביבה המתוקשבת רוכשים התלמידים ידע ומיומנויות למידה עצמאית בעזרת הרשת, ומפתחים כישורים חיוניים לשימוש יעיל במקורות מידע אלו.

Artboard-24

חוויית למידה משופרת

חוויית הלמידה באמצעות הכלים הדיגיטליים מעצימה את יכולות הלמידה והבנת החומר הלימודי, ומעניקה ערך מוסף לתכנית הלימודים.

Artboard-32

רצף לימודי

תוכנות הלימוד של מערך התקשוב כמו גם הפורטל הבית ספרי מאפשרים לתלמידים לשמור על רצף לימודי תקין, גם דרך הבית. זהו יתרון בולט להשלמת שיעורים וחומר לימודי עקב היעדרות או חוסר בהספקים.

על תקצוב התכנית והתהליך

תכנית התקשוב הלאומית הפועלת מאז 2010 הורחבה זה עתה, כחלק מהתוכנית הלאומית לטיפול במשבר הקורונה. כעת, עם הרחבתה, יכולים בתי ספר נוספים שלא היו שותפים לתוכנית התקשוב עד כה, ליטול בה חלק ולקדם משמעותית את המערכת הפדגוגית.

במסגרת תוכנית התקשוב המעודכנת הוקצה תקציב נרחב יותר, שמטרתו לאפשר למידה רציפה ומסגרת לימודית אלטרנטיבית בימי בידוד, סגר כללי או אזורי.

התקציב הניתן לבתי הספר הזכאים נע בין 60,000 ₪ ל260,000 ₪, בהתאמה לקריטריונים, ומנגיש כלים רבים ומבחר אפשרויות טכנולוגיה ותקשורת, בהשתתפות נמוכה או ללא השתתפות בית הספר. התקציב הינו ייעודי וחד פעמי ואינו ניתן למימוש חוזר.

1

הגשת הבקשה

בוצע

2

הגשת ההצעה

עד 13/11/2020

3

השלמת הרכש

עד 15/12/2020

4

מינוי רכז תקשוב

עד 30/11/2020

את התקציב ניתן לנצל עבור:

מה יש לנו להציע?

כדי לנצל את תקציב התקשוב המגיע לבית הספר שלך, יש לנו את כל הדרוש- הן להתמודדות עם משבר הקורונה והן לשדרוג בית הספר להוראה מתוקשבת בהתאמה לעידן הטכנולוגי המתקדם.

 • מחשבים ניידים

  1. מחשבים ניידים להוראה מתוקשבת בכיתות- מיועדים לצוות ההוראה ומותאמים להכנת השיעור ומסירתו, עם חיבור למערכת המולטימדיה והתקשורת הכיתתית.
  2.מחשבים ניידים לספריית השאלה- מיועדים לתלמידים עבור למידה מרחוק וביצוע מטלות.
  3. מוצרים נלווים- תיק נשיאה, מודם סלולרי, רישיון אופיס, עכבר אלחוטי, עגלת טעינה ועוד.

 • מחשבים נייחים

  1. מחשבים נייחים לעמדות מורה בכיתה עם לוח חכם- מיועדים לצוות ההוראה להעברת שיעור מתוקשב ושימוש במערכת המולטימדיה.
  2. מחשבים נייחים לכיתות מחשבים- מיועדים לתלמידים ומותאמים לתוכניות הלימוד של בית הספר.
  3. מוצרים נלווים- מסך, סט עכבר ומקלדת בחיבור קווי או אלחוטי ועוד.

 • מערכות מולטימדיה

  מערכות איכותיות, קבועות וזמינות לשימוש בכיתה. מאפשרות המחשה ויזואלית וקולית לחוויית למידה משופרת. המערכות אותן אנו מציעים מותקנות על ידי צוות מקצועי ומיומן, על מנת להבטיח את בטיחות ואיכות השימוש.

  1. מקרן איכותי לצפייה גם בכיתה מוארת.
  2. מסך גלילה מותאם ידני או חשמלי להקרנה נוחה באזור הלוח.
  3. רמקולים איכותיים להצגת סרטונים ושימוש בקבצי שמע.
  4. קופסת מולטימדיה המרכזת את כל חיבורי מערכת המולטימדיה הכיתתית.
  5. מסך TV לכיתות קטנות.

 • לוח חכם

  התחליף המתקדם והמעודכן למקרן, להוראה אינטראקטיבית וחוויית למידה דינמית ומשודרגת. הלוח מותאם לגודל הכיתה ומספר התלמידים, ומאפשר הקרנת תמונה על המסך במקביל לכתיבה ידנית (עם כלי כתיבה ייעודי) על גבי התמונה המוקרנת.

 • מצלמות מסמכים שולחנית

  באמצעות מצלמה זו יכול המורה להציג מסמכים ופריטים משולחן המורה ולשדרם על גבי המסך הכיתתי, ללא צורך בסריקה או בקובץ דיגיטלי. כך הופכים גם מערכי שיעור רגילים למערכים מתוקשבים תוך כדי שיעור.

 • מצלמות אינטרנט

  באמצעות מצלמה זו ניתן לשדר בזמן אמת את הנעשה והנלמד בכיתה לתלמידים שאינם נוכחים בה. באמצעות שלט ממקד המורה את המצלמה בלוח, בשולחן המורה או בכל מקום אחר.

 • טאבלטים

  מיועדים לתלמידים עבור התחברות ללמידה מרחוק, בעלי מסך גדול ומצלמה איכותית.

 • טלפונים סלולריים

  מיועדים לתלמידי בתי הספר החרדיים עבור למידה מרחוק, בהיעדר גישה לאינטרנט ושידורי זום. (מוצר נלווה: אוזניות)

 • תשתיות תקשורת, רשת אלחוטית ואינטרנט

  כדי לאפשר את מערך התקשוב נדרשת התקנת תשתית תקשורת קווית ואלחוטית ברחבי בית הספר, ותזמון קווי ושירותי אינטרנט.

  1. מערך תקשורת בית ספרי- רשת תקשורת המותקנת בכל הכיתות המתוקשבות עבור חיבור לאינטרנט ולמערכות המידע בבית הספר. כולל: ארון תקשורת, רכזת, נקודת רשת, אל פסק, מערכת אבטחת מידע, רשת אלחוטית.
  2. רשת אלחוטית לחיבור המחשבים הניידים לרשת המידע והאינטרנט, מאפשרת חיבור של מספר מכשירים באותה הכיתה ואינה מוגבלת פיזית.
  3. שירותי אינטרנט- קווי אינטרנט, ספקי אינטרנט וסינון תכנים, השכרה ושירות עבור מערכות אבטחת מידע.

 • הרחבת אחריות לציוד ושירות למשך 3 שנים

  השירות המעולה והצמוד שאנו מעניקים, יחד עם האחריות המלאה למערכות המחשוב, התקשורת והמולטימדיה כלולים גם הם בתקצוב תכנית התקשוב.

  1. אחריות- הארכת האחריות במידת הצורך לציוד עם אחריות לשנה אחת.
  2. שירותי תחזוקה שוטפים למערכות המחשב והרשת- למניחה וטיפול בתקלות בהתאמה מלאה לצרכי בית הספר.

אל תפסיד את המועד!

פנה אלינו עכשיו ואנו נוביל עבורך את מערך התקשוב על הצד הטוב ביותר!

* כל השדות חובה

כל הזכויות שמורות © 2024 מוזס תקשורת ומחשבים